Jdi na obsah Jdi na menu
 


EXCLUSIVE INTERVIEW WITH SPYDA: šokující zprávy o AND1 a o nové streetballové organizaci !!!

9. 7. 2007

InsideHoops.com: Co si dělal po skončení AND1 MixTape Touru 2006?

Spyda: S AND1 sme byli v Japonsku a pak sem se vrátil domů. V lednu sem odjel do Orlanda za chlápkem jménem Tom Shaw. Je to trenér, a trénuju s nim na zlepšení v mejch dovednostech. Furt chci bejt lepší, lepší a lepší.

InsideHoops.com: A kolik ti ted' vlastně je? Něco přes 20 že jo?

Spyda: 26

InsideHoops.com: Jakej je tvůj ztav s AND1? Byl si s nima na tour v Japonsku, jak si právě zmínil. Jsi furt s nima, nebo už ne, nebo co?

Spyda: Máme novou Tour. Organizace jménem Streetball Entertainment. Nějaký kluci zůstali u AND1, ale hodně z nás se přidali k Streetball Entertainment. Já s k nim přidal protože je to něco novýho. Chtěl bych poděkovat AND1 za všechno co pro mě udělali, ale prostě sem cítil že je čas na změnu. Chtěl sem zkusit něco odlišnýho. Posledních 5 let sem dělal furt to stejný.

InsideHoops.com: Kolik hráčů přešlo k Streetball Entertainment a kolik zůstalo s AND1?

Spyda: Myslim, že v AND1 jich zůstalo tak 5-6, my máme zatím 12.

InsideHoops.com: Wow, to je celkem masivní zběhnutí.

Spyda: Teď jdeme se vším ven. Máme na výběr mezi MTV, Bet a Spike TV. Na všem ted' pracujeme a jde to dobře. Je to jen na nás, na hráčích, kterej kanál si vybereme. Bude to stejný jako sme byli s AND1 na ESPN. Jenže MTV nebo BET nás vezmou na jinej level streetballu. Proměňuje to streetbalisty v rockový hvězdy.

InsideHoops.com: Jj, jestli si to někdo zaslouží, tak vy kluci. A nemáš náhodou seznam těch, kdo přešli k Streetball Entertainment?

Spyda: AO, Air Up There, já, 50, Half Man Half Amazing, I'll be Right Back, Main Event, Shane The Dribbling Machine, The Pharmacist, Circus a Special EFX. A pak ještě pár dalších, který asi neznáš. Ale hned jak se objeví na hřišti, tak je znát budeš.

InsideHoops.com: Kdo vlastní Streetball Entertainment? Vy jako skupina nebo někdo jiný?

Spyda: Je to žena. Ale jméno neprozradím.

InsideHoops.com: Proč ste se vlastně rozhodli skončit s AND1?

Spyda: Jak sem říkal, hlavně kvůli tomu že sme chtěli zkusit něco novýho. Nikdo nechce vidět stejný věci pořád dokola. Stejně to pomalu umíralo. V letech 2003, 2004 bylo AND1 na vrcholu. Jenže potom to šlo dolů.

InsideHoops.com: To jo, v posledních letech byl vidět pokles. Mimochodem, jak se budou do Streetball Entertainment přibírat nový hráči? Bude to stejný jako v AND1, nebo to bude odlišné?

Spyda: Zápasy budou více méně stejné. Ale to přibíráni bude zřejmě dost odlišné. Jinak hra bude hlavně o rychlých útocích. Každej v týmu se zlepšil rychlosti a mrštnosti. To je možnost jak dostat mojí hru na novou úroveň. Hlavně vim, že tým co ted' máme každýho uběhá.

InsideHoops.com: Skvělé. Všichni milují rychlé protiútoky.

Spyda: A taky budeme mít masivní Tour. Budem hrát ve 30 městech. Myslim že AND1 letos plánuje jen něco okolo 10.

InsideHoops.com: Na jakých hřištích budete hrát?

Spyda: Vždycky v největší aréně v daném městě.

InsideHoops.com: Budete hrát vy proti sobě, nebo to bude na styl Open Runu jako v AND1?

Spyda: Bude to stejný. Ale narodzíl od AND1 vezmeme jen ty, co maj opravdový skills. Žádný děti. Chápeš, v AND1 si prostě z každýho Open Runu musel vzít 3 lidi, i když všichni hráli piču. Musej mít zkušenosti. Z toho taky vznikla moje nová přezdívka. Ted' sem Spyda a.k.a. Spyda does what Spyda do a.k.a. The Resume Killer. To je všechno čeho se bojim, zkušenosti.

InsideHoops.com: Takže kdybych chtěl s váma hrát, ale veme se v potaz, že hrát prakticky neumim, tak byste mě nepustili, i když sem vedoucí stránky insidehoops.com? Jenom bych dostal V.I.P. místo v hledišti, jo?

Spyda: Přesně tak.

InsideHoops.com: Ok, takže lidi budou mít stále možnost přijít a porvat se o šanci hrát proti vám. Bude to jako open run, jenom předpokládám že tomu budete říkat jinak. Takže to bude tým Streetball Entertainment proti týmu sestavenýmu z úplně jinejch hráčů, nebo to bude proti týmu, kde bude kus hráčů od vás, a kus lidí co přišli?

Spyda: Bude to Streetball Entertainment proti týmu, ve kterym bude kdokoliv přijde do tělocvičny. Třeba prvních 10, chápeš. Budeme ve 30 městech, takže nikdy nevíme, kdo se může objevit. Třeba přijde Vince Carter. Prostě nikdy nevíš.

InsideHoops.com: Takže to bude skoro stejný jak AND1 MixTape Tour, jenom se budete snažit být lepší? Jenom si budete rozhodovat všechno sami?

Spyda: Přesně.

InsideHoops.com: Takže to bude letní Tour?

Spyda: Jo, nejdřív letní Tour, potom plánujem i Tour po nějakejch Colleges (Vysoké školy) a Tour do Číny.

InsideHoops.com: Během tvého času s AND1, co bylo nejlepší a co naopak nebylo? Chtěl bys něco změnit, kdybys mohl?

Spyda: Opravdu nic. Miluju lidi ve vedení AND1 i moje spoluhráče z AND1. Pořád sem kámoš s těma, kteří u AND1 zůstali. Takže doopravdy, nic bych nechtěl změnit. Je to prostě něco nového. Ale přál bych si abysme to celý začali znova jako jeden, všech 17 kluků znovu spolu. Ale je to život, a každej si vybírá možnosti. Já si zvolil tuhle.

InsideHoops.com: Kdo jsou ti, kteří zůstali u AND1?

Spyda: The Proffesor, Helicopter, Sylk, Baby Shack a Bad Santa.

InsideHoops.com: Takže pořád mají skvělé hráče, ale vy máte většinu. Kluci co zůstali mají talent a jsou skvělí, ale vás je prostě většina.

Spyda: Yeah.

InsideHoops.com: A jak se rozhodnete u hlavního bodu. Budete se hlavně snažit bavit fanoušky, nebo půjdete za výhrou tvrdou hrou? Myslím že ta 1.možnost je pro fanoušky přijatelnější, odlišuje streetball od toho, co každej večer můžou vidět v NBA.

Spyda: Máme hráče kteří budou dělat show. Máme hráče kteří půjdou za vítězstvím. A dokonce máme i pár hráčů, kteří bez problémů zvládnou obojí. Takže máme všechno. Nebude to půlka toho, a půlka toho. Když si koupíš lístek, tak dostaneš přesně to, pro co sis přišel.

InsideHoops.com: AND1 zápasy, byli spíš o show, nebo to bylo 50:50?

Spyda: AND1 bylo hlavně o show. Bylo to víc show než basketbal. Nepochopte mě špatně, byl to basketbal, ale lidi tam chodili hlavně kvůli show. Bylo to těžké, protože já nejsem zrovna showman. Miluju basketbal, ale lidi milujou hlavně když dunkuju, protože měřím jen 178 cm.

InsideHoops.com: Takže ve Streetball Entertainment bude jak show, tak opravdový basketbal. Fanoušci dostanou obojí na té nejvyšší úrovni?

Spyda: Přesně tak.

InsideHoops.com: A co Hot Sauce? Neni ani na jedné soupisce co jsi zmiňoval.

Spyda: Sizzle je poslední, kdo se ještě nerozhodl a myslím, že do 1.června se to zatím nedozvíme.

InsideHoops.com: Je ještě něco, co bys chtěl zmínit?

Spyda: Moje webová stránka by měla být do měsíce hotová. Také pracuju na vývoji mých vlastních bot. Po skončení Tour bych chtěl přijít se Spyda Mountain Bike. A na stránce coachtomshaw.com můžete čekovat, jak trénuju. Ať fanoušci vědí, že Spyda dělá to, co Spyda dělá. Ať žije naděje. Peace.


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář